درباره ما

شرکت بازرگانی آریاز ترخیص آسیا، ترخیص کار یا حق العملکار گمرکی 

شرکت بازرگانی آریازترخیص آسیا با مدیرعامل آقای سجاد کرمی بعنوان مرجع تخصصی ارائه خدمات بازرگانی در زمینه ترخیص کالا (حق العملکار) با سابقه موفق در امور گمرکی افتخار همکاری مداوم با تعداد زیادی از شرکت های بزرگ و معتبر در کشور و خارج از کشور، یکی از معتبرترین و دقیق ترین مجموعه های خدماتی در زمینه ترخیص کالا از گمرکات کشور و حوزهای وابسته می باشد که با سرعت، امنیت و دقت بالا سالها فعالیت مستمر خدمات ترخیص کالا ، واردات کالا ، کارگو چین ، صادرات کالا ،خدمات برندینگ و حمل و نقل بین المللی را انجام میدهد.

آریازترخیص از بدو تاسیس، طی فعالیتهای بی وقفه و مستمر خود را در ارائه بهترین خدمات به مشتریان داشته و با هزینه ترخیص کالا مناسب و جذب نیروهای کارآمد، مجرب و با تجربه، ارتباطات قوی، تحصیلکرده سعی در ارتقاء ارایه خدمات بازرگانی و گمرکی مورد نیاز در حداقل زمان برای تاجران گرامی با استفاده از آخرین قوانین و مقررات جاری بازرگانی و گمرکی را دارد.

ترخیص کار یا همان حق العملکار گمرکی کیست و چه کاری انجام می دهد:

به زبان عامیانه کارگزار یا همان حق العملکار گمرک، وکیل تجار و شرکت ها و وارد کنندگان جهت انجام امور گمرکی مربوط به ترخیص کالا و وادرات و صادرات از گمرک، می باشد که به وکالت از آنها و به اسم خود امورات گمرکی مربوطه و لازمه را انجام می دهد.

به عبارت دیگری حق العمل کاری نوعی از وکالت برای معامله است، که از جانب مالک محموله، مامور پیگیری فرآیند ترخیص کالا شامل گردآوری و فراهم سازی اسناد و مدارک درخواستی گمرک و انجام امور و روند گمرکی برای خروج کالا در حداقل زمان و با کمترین هزینه  از گمرک می شود. 

این شرکت بر این باور است که بایستی در تمامی مراحل کار، شفاشفیت کافی را برای مشتریان فراهم نماید، لذا خود را موظف نموده ایم تا به سوالات اصلی شما پاسخ دهیم…

شرکت بازرگانی آریاز ترخیص آسیا به شماره ثبت ۵۱۶۹۷ با مدیریت آقای سجاد کرمی کارگزار(حق العملکار) رسمی گمرک ایران با ده سال سایقه کار، با داشتن نیروهای متخصص و با تجربه خدمات وسیع و متنوعی را  نه تنها در امر ترخیص کالا بلکه ارائه اطلاعات به روز و آشـنایی با قوانیـن گمرکی لازم را  ارائه می دهد.

خدمات ما

ما در آریاز ترخیص آسیا از بدو تأسیس تاکنون، سرعت، امنیت کالا، دقت و صداقت در کلیه عملیات اجرایی و نیز ارائه مناسب ترین راهکارها برای حفظ منافع اقتصادی شرکتهایی که افتخار همکاری با ایشان راداشته ایم رمز موفقیتمان بوده است. به عنوان ترخیص کار، خود را حافظ منافع شما می دانیم و با تمام توان خود از منافع شما حفاظت می کنیم و این اطمینان خاطر را به شما می دهیم که برای ترخیص سریع و تحویل صحیح و سالم محموله شما از هیچ تلاشی فروگذار نمی کنید تا محموله شما در کوتاه ترین زمان از هر یک از بنادر ترخیص شده و به دست شما برسد. کافـی است با  تمـاس با دفتر بازرگـانی آریاز ترخیص آسیا  اطلاعات مورد نظـری را  که کارشـناسان ما از شما درخـواست می کنند را ارائـه دهید تا مـا برای ترخیص کالا، شما را به بهترین شکل و ارائه مفیدترین راه حل راهنمایی کنیم. ما این اطمینان را به شما می دهیم که خدمات ما اعتماد و رضایت شما را جلب خواهند کرد.

بطور کلی هدف شرکت بازرگـانی آریاز ترخیص آسیا، در حیطه ترخیص کـالا از کلیه گمرکات، تداوم ارتباط با مشتری و کسب رضایت آنها و سرعت، دقت و صداقت در کلیه عملیات های اجرایی تعیین ارزش و قیمت ترخیص طبق جداول تعرفه های گمرکی می باشد.

گروه بازرگانی® آریاز ترخیص ® 

(حق العملکار) کارگزار رسمی گمرک


 انجام ثبت سفارش و ترخیص انواع اولویت های کالایی از گمرک 🎫

انجام کلیه خدمات بانکی و تخصیص ارز و تامین و حواله ارزی  و اخذ انواع مجوز از سازمانهای مربوطه🎟

مشاوره امور گمرکی و اعلام کلیه هزینه های ترخیص کالا و حمل و نقل بین المللی و داخلی 💵

دریافت کالا از اقصی نقاط جهان و ارسال به ایران

حمل و نقل(هوایی،دریایی و زمینی) با قیمت مناسب ✈🚚 ⛴🛳

آماده عقد قرارداد در راستای ترخیص کالاهای وارداتی و حمل بین المللی و داخلی با  تجار و همکاران و کارخانجات و سازمانها🎐

دفتر تهران

دفتر چین

دفتر مالزی